Nieuwsbrief 1 mei 2021

Beste zelfbeleggers,

Veel leesplezier met onze laatste nieuwsbrief.

Nieuws:

  • UniQure heeft groen licht gekregen van de FDA om verder te gaan met de fase 3 studie voor hun compound tegen leukemie. Tijdens de studie werd leverkanker (HCC) vastgesteld bij één van de patiënten en werd de studie tijdelijk on hold gezet. Onafhankelijk onderzoek heeft echter aangetoond dat dit niet aan de gentherapie behandeling van UniQure lag en zo wordt de studie nu verder gezet (Persbericht)
  • Bone Therapeutics heeft de jaarresultaten van 2020 bekend gemaakt. De huidige cash burn bedraagt 15-16 miljoen euro per jaar. Aan dit tempo kan het bedrijf verder tot november 2021. In Q3 van dit jaar worden ook de resultaten verwacht van de fase 3 studie naar knieartrose (Persbericht)
  • Nanobiotix publiceerde ook jaarresultaten. Aan de huidge cash burn kan het met een kaspositie van 107 miljoen euro verder tot Q2 2023 (Persbericht)

Orders

  • Deze week waren er geen nieuwe orders.